درباره و تماس

گیکتاب از دو کلمه گیک و کتاب تشکیل شده، گیک در اصطلاح به کسی گفته میشه که خوره تکنولوژی٬ فناوری و این جور چیزهاست! اینجا سعی میکنم از تجربه هایی که بدست میارم بنویسم و کتاب زندگی خودمو به مرور تکمیل کنم.

من دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه پیام نور هستم. اگه بخوام از خودم بگم میتونم از علاقه مندی‌هام به کامپیوتر یا هرچیزی که مربوط به کامپیوتر می‌تونه باشه بگم، چیزی که باعث میشه جذاب ترین چیز/شئ روی کره خاکی برام کامپیوتر باشه اینه که به این آینده اعتقاد دارم روزی کامپیوتر به هوشمندی ما میرسن و حتی مثل ما انسان ها ممکنه تو خیابون های شهر راه برن البته امیدوارم تحت کنترل ما باشند، نه بالعکس. در مباحث برنامه نویسی با پایتون، جاوا، سی پلاس پلاس و پی اچ پی کد میزنم اما چون برنامه نویسی با جاوا شروع کردم خیلی به این زبان برنامه نویسی ارادت دارم :)

در مباحث برنامه نویسی الگوریتم های دوست داشتنی رو ستایش میکنم، از هوش مصنوعی که چیز خیلی خفنی هستش ممنونم و همیشه باعث ترغیب من به پیشرفت میشه! از خوندن کتاب هایی که باعث دگرگونی طرز فکرم بشه لذت میبرم، به جامعه شناسی و روانشناسی علاقه‌مندم چون همیشه فهمیدن طرز ساز و کار مغز آدما برام جالب بوده.

وبلاگ من گیکتاب است و سعی میکنم همیشه چیزایی که یاد گرفته ام رو به اشتراک بذارم، راه ارتباطی با من از طریق جی‌میل است، اگر هم حوصله ایمیل ندارید میتونید از طریق شبکه های اجتماعی با من در ارتباط باشید.
شاد باشید و از زمانی که در اون هستید لذت ببرید :)

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments